1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Zachodniopomorskie
  4. Swidwin

Szamba betonowe Świdwin

Brak dostępu do systemu kanalizacji miejskiej z pewnością to duże utrudnienie dla mieszkańców Świdwina i okolic. Wymóg ochrony zdrowia i środowiska poprzez odpowiednie rozwiązania gwarantujące bezpieczne magazynowanie generowanych nieczystości płynnych to obowiązek wynikający nie tylko z obecnych przepisów, ale także z poczucia dbałości o najbliższych i otoczenie. SYSTEM PLUS producent solidnych szamb betonowych przygotował doskonałą ofertę produktów ukierunkowanych na realizację każdego zamówienia w zakresie potrzeb i niezależnie od trudności wynikających z ukształtowania terenu i poziomu wód gruntowych.

Zbiorniki betonowe spełnią wszelkie założenia również dla gotowych już dokumentacji instalacji odbioru nieczystości płynnych. SYSTEM PLUS oferuje najwyższą jakość szamb betonowych i wszechstronne usługi w atrakcyjnych cenach. Produkty dostarczane są specjalistycznym transportem (usługa wyceniana indywidualnie) w miejsce wskazane w zamówieniu na terenie Świdwina lub w jego okolicach w ciągu 5 dni roboczych od daty złożonego zlecenia. Dostępne produkty w kształcie prostokąta i w różnorodnych rozmiarach pozwolą każdemu klientowi bez problemu dopasować ich pojemność do swoich potrzeb.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Charakterystyka szamb betonowych SYSTEM PLUS

Ich produkcja jest ukierunkowana na pełne zabezpieczenie oczekiwań. Na klientów ze Świdwina i okolic czekają szamba betonowe o różnej pojemności, w tym zbiorniki jednokomorowe (opróżnianie raz w miesiącu) oraz dwukomorowe (opróżnianie nawet raz w roku po wykonaniu określonych zaleceń). Świetnym rozwiązaniem dla firm i większych obiektów użyteczności publicznej wytwarzających zdecydowanie większe ilości nieczystości płynnych jest możliwość zastosowania systemu modułowego. Jest to sposób na powiększenie pojemności, poprzez łączenie szamb jednokomorowych i dwukomorowych w różnych zestawieniach. Warto zwrócić uwagę na fakt, że zbiorniki betonowe wykonane są w kształcie prostokąta i w jednolitym odlewie z wykorzystaniem certyfikowanego betonu i zbrojenia. Do tego pokrywa, która jest odrębnym elementem podczas montażu, klejona jest z użyciem specjalistycznych środków odpornych na mróz i wodę.

Całość daje doskonały i niezwykle szczelny produkt, który jest odporny na wypychanie przez wody gruntowe, czynniki atmosferyczne i agresywne działanie magazynowanych zanieczyszczeń. Wybór szamba betonowego SYSTEM PLUS powinien opierać się na pojemności zbliżonej do pojazdów asenizacyjnych, obsługujących dany rejon. W ten sposób unikniemy niepotrzebnych kosztów. Warto również skorzystać z włazów rewizyjnych (z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie), które stanowią dodatkowe wyposażenie pokryw. Doskonale służą do opróżniania ścieków, systematycznego czyszczenia i stałej kontroli szczelności.

Przodujący producent szamb betonowych

Ogromne doświadczenie SYSTEM PLUS, innowacyjne standardy i zaawansowane technologie wdrożone do produkcji szamb betonowych przełożyły się na najwyższą jakość produktów z gwarancją wieloletniego użytkowania potwierdzone Certyfikatem UE, atestem ekologicznym i wszelkimi dopuszczeniami. Bardzo ważna jest także informacja, że szamba betonowe SYSTEM PLUS znakomicie nadają się do magazynowania gnojowicy oraz deszczówki, którą można z powodzeniem wykorzystać do podlewania ogrodu lub mycia samochodu. Jako przodujący producent zbiorników na nieczystości i wody opadowe, SYSTEM PLUS zapewnia klientom ze Świdwina i okolic bezpłatny montaż oraz 3 lata gwarancji.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design