1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Zachodniopomorskie
  4. Swinoujscie

Szamba betonowe Świnoujście

Zarówno gospodarstwa indywidualne, przedsiębiorstwa, jak i obiekty użyteczności publicznej Świnoujścia i okolic przy wymianie funkcjonujących instalacji kanalizacyjnych i zbiorników niespełniających norm wynikających z obowiązujących przepisów w zakresie bezpiecznego magazynowania nieczystości płynnych muszą zapewnić alternatywnym rozwiązaniem spełnienie wszelkich wymogów. Najwyższa jakość szamb betonowych oferowanych przez SYSTEM PLUS z pewnością ochrony zdrowia i środowiska to doskonała odpowiedź na te potrzeby.

Decydując się na zakup w SYSTEM PLUS, mamy pewność atrakcyjnych cen (korzystanie z usług pośredników to wyższe koszty z uwagi na stosowane marże) szamb betonowych idealnie dopasowanych do potrzeb i profesjonalny dowóz na miejsce przeznaczenia. Z pewnością niewątpliwe atuty SYSTEM PLUS zaspokoją bez problemu wymagania klientów ze Świnoujścia i okolic.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Trwałe i odporne zbiorniki SYSTEM PLUS

Efektywne parametry funkcjonalnych szamb betonowych SYSTEM PLUS to dla potencjalnych klientów ze Świnoujścia i okolic przede wszystkim doskonała trwałość gwarantująca długoletnie użytkowanie, niezwykła odporność na działanie agresywnych czynników oraz wyjątkowa szczelność wykluczająca przesiąkanie zanieczyszczeń płynnych na zewnątrz zbiornika i przenikanie wód gruntowych do środka. Zatem produkty SYSTEM PLUS mogą być wykorzystywane nawet przy wysokim poziomie wód gruntowych, który występuje w na obszarze Świnoujścia. Klienci mają do wyboru zbiornik jednokomorowy lub dwukomorowy wykonany z jednolitego odlewu z wykorzystaniem certyfikowanego betonu i specjalnego zbrojenia oraz system modułowy (możliwość łączenia w celu powiększenia pojemności poprzez dostawienie lub ustawienie jedno na drugim). SYSTEM PLUS zapewnia montaż pokrywy z wykorzystaniem środków mrozoodpornych i wodoodpornych wyposażanej we właz rewizyjny z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie oraz bezproblemowe opróżnianie zawartości zbiornika, czyszczenie oraz kontrolę szczelności.

Wdrożone standardy

SYSTEM PLUS dzięki wdrożonym standardom i zaawansowanym technologiom uzyskał w produkcji najwyższą jakość szamb betonowych, a tym samym otrzymał Certyfikat UE, który uprawnił do dostaw zbiorników na teren całej Unii Europejskiej. Monolityczne zbiorniki nadają się również do magazynowania gnojowicy oraz deszczówki, którą można wykorzystać nie tylko do podlewania ogrodu, ale i mycia samochodu. Potwierdzeniem tych walorów jest posiadany przez SYSTEM PLUS atest ekologiczny. Dla klientów ze Świnoujścia i okolic SYSTEM PLUS proponuje szczelne i wytrzymałe szamba betonowe, które po złożeniu zamówienia dostarczane są specjalistycznym transportem w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych. Ponadto zapewniony jest bezpłatny montaż szamba betonowego oraz 3 lata gwarancji.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design