1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Zachodniopomorskie
  4. Szczecin

Szamba betonowe Szczecin

Niezależnie od przyczyn, wielu mieszkańców Szczecina i okolic jest pozbawionych dostępu do miejskiej kanalizacji. Nie zawsze zastosowane rozwiązania są adekwatne do potrzeb i nie zawsze też spełniają bardzo ważne kryteria w zakresie ochrony środowiska naturalnego i oczywiście zdrowia ludzi. Dlatego SYSTEM PLUS przygotował szeroką gamę szamb betonowych, których zadaniem jest w pełni bezpieczne magazynowanie generowanych nieczystości płynnych. Każdy klient ze Szczecina, zarówno osoby indywidualne, jak i firmy i instytucje, mogą dokonać wyboru odpowiedniego zbiornika o określonych wymiarach, a tym samym pojemności dostosowanej do potrzeb.

Najwyższej jakości szamb betonowych towarzyszy także bardzo atrakcyjna cena, która jest wynikiem wdrożonej optymalizacji produkcji oraz złożenia zamówienia produktu bezpośrednio w SYSTEM PLUS. Co to oznacza? To proste, skorzystanie z usług pośrednika powoduje wyższą płatność z uwagi na stosowane przez niego marże. Zbiorniki betonowe z uwagi na posiadane atesty ekologiczne i wszelkie dopuszczenia z powodzeniem wypełnią założenia dokumentacji inwestycyjnych. SYSTEM PLUS jako dostawca specjalistycznych usług i żelbetowych szamb to świetny wybór właśnie ze względu na pewność doskonałego odbioru nieczystości oraz bezpiecznego ich magazynowania.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Godna uwagi oferta

Mając na względzie zdecydowane działania SYSTEM PLUS ukierunkowane na osiągnięcie najwyższej jakości swoich produktów, można z powodzeniem stwierdzić, że proponowane szamba betonowe spełniają wszelkie normy, dając tym samym klientom ze Szczecina możliwość wyboru z szerokiej oferty odpowiedniego do potrzeb szamba jednokomorowego lub dwukomorowego. A w sytuacji generowania dużych ilości ścieków możliwość powiększenia pojemności poprzez system modułowy, w jakim wykonane są zbiorniki (produkty w kształcie prostokąta można zestawić ze sobą jeden obok drugiego lub jeden na drugim).

Szamba betonowe SYSTEM PLUS wykonane w jednolitym odlewie wykazują przede wszystkim odporność na uszkodzenia mechaniczne, skrajne warunki atmosferyczne i działanie wypychające wód gruntowych oraz agresywnych czynników magazynowanych nieczystości. Dzięki zaawansowanej technologii i wysokiej jakości certyfikowanego betonu dostarczanego przez uznanych europejskich producentów, produkty SYSTEM PLUS gwarantują klientom ze Szczecina i okolic bezproblemowe i wieloletnie użytkowanie. Pokrywy oferowanych szamb betonowych SYSTEM PLUS zgodnie z zamówieniem wyposażane są we włazy z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie. Ostateczny wybór szamba betonowego powinien również zakładać dopasowanie jego pojemności do wielkości wozu asenizacyjnego obsługującego określony teren.

Certyfikat UE gwarantem jakości

Spełnienie określonych wymogów zaowocowało posiadaniem Certyfikatu UE, który uprawnia SYSTEM PLUS do dostaw produktów na teren całej Unii Europejskiej. Ponadto zbiorniki betonowe SYSTEM PLUS świetnie nadają się do magazynowania nie tylko gnojowicy, ale również wody opadowej tzw. deszczówki, którą można wykorzystać m.in. do podlewania ogrodu. Potwierdzeniem tych walorów jest posiadany przez SYSTEM PLUS atest ekologiczny. Własny transport umożliwia profesjonalną dostawę zbiorników do Szczecina i okolic w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia – usługa wyceniana jest indywidualnie. SYSTEM PLUS ponadto zapewnia bezpłatny montaż szamb betonowych i trzyletnią gwarancję.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design