1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Zachodniopomorskie
  4. Szczecinek

Szamba betonowe Szczecinek

Dla mieszkańców, podmiotów gospodarczych i różnych instytucji funkcjonujących na obszarach Szczecinka bez możliwości korzystania z infrastruktury kanalizacyjnej powstaje obowiązek stosowania odpowiednich rozwiązań, które zagwarantują bezpieczne magazynowanie nieczystości płynnych z pełną ochroną zdrowia i środowiska. Dotyczy to szczególnie zbiorników niespełniających już określonych norm i oczekiwań. SYSTEM PLUS przygotował doskonałą ofertę szamb betonowych wykonanych z najwyższej jakości certyfikowanego betonu i zbrojenia. Zakup produktów, które spełniają wszelkie wymogi, to dla klientów ze Szczecinka pewność i gwarancja długoletniego i bezpiecznego użytkowania.

Odbiór inwestycji z udziałem zbiorników SYSTEM PLUS jest całkowicie bezproblemowy z uwagi na posiadane atesty i dopuszczenia. Podmioty gospodarcze i obiekty użyteczności publicznej wytwarzające duże ilości ścieków mogą wykorzystać możliwości systemu modułowego, w którym produkowane są szamba betonowe SYSTEM PLUS – uzyskanie potrzebnej pojemności polega na dostawieniu drugiego lub trzeciego zbiornika.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Atuty szamb betonowych SYSTEM PLUS

Prostokątne szamba betonowe SYSTEM PLUS wykonane w jednolitym odlewie to przede wszystkim różnorodność rozmiarów zapewniających klientom ze Szczecinka odpowiednią do wytwarzanych ścieków pojemność. Istotna jest możliwość wyboru zbiornika jednokomorowego, która przekłada się na odbiór nieczystości raz w miesiącu, natomiast wybór produktu dwukomorowego to odbiór nieczystości nawet raz w roku pod warunkiem wykonania określonych w dokumentacji technicznej działań. Wysoka trwałość pozwala na funkcjonowanie szamba betonowego przez wiele lat, natomiast duży ciężar przeciwstawia się działaniom wypychającym wód gruntowych. Podjęcie decyzji o wyborze odpowiedniego do potrzeb zbiornika warto poprzedzić uzyskaniem informacji o pojemnościach wozów asenizacyjnych obsługujących dany rejon Szczecinka.

Czym jest to podyktowane? Nieodpowiedni dobór wielkości szamba powoduje niepełny wywóz, ale i tak pełną płatność za transport. W takiej sytuacji rozwiązaniem jest zapewnienie przynajmniej podobnych pojemności. Wykorzystanie zaawansowanych technologii w produkcji gwarantuje wyjątkową jakość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Pokrywy szamb betonowych SYSTEM PLUS zgodnie z decyzją klienta ze Szczecinka wyposażane są we włazy z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie.

SYSTEM PLUS i ważne dopuszczenia

Spełnienie szczególnych norm i wymogów obowiązujących w zakresie produkcji szamb betonowych przeznaczonych do magazynowania nieczystości płynnych przełożyło się na uzyskanie przez SYSTEM PLUS Certyfikatu UE, który uprawnia do dostaw produktów na teren całej Unii Europejskiej. Żelbetowe zbiorniki świetnie nadają się do magazynowania nie tylko gnojowicy, ale również deszczówki, którą można z powodzeniem wykorzystać do podlewania ogrodu i mycia samochodu. Potwierdzeniem tych walorów jest posiadany przez SYSTEM PLUS atest ekologiczny. Specjalistyczna oferta obejmuje również profesjonalny transport w miejsce posadowienia wyceniany indywidualnie dla każdego klienta. Produkty dostarczane są w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia z zapewnieniem bezpłatnego montażu i 3 latami gwarancji.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design