1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Zachodniopomorskie
  4. Trzebiatow

Szamba betonowe Trzebiatów

Jak każde inne miasto w Polsce, tak również Trzebiatów nie jest wolny od obszarów, gdzie funkcjonujące gospodarstwa indywidualne, podmioty gospodarcze i obiekty użyteczności publicznej nie posiadają dostępu do systemu kanalizacji miejskiej. Spełnienie oczekiwań w zakresie odpowiednich rozwiązań gwarantujących odpowiednie magazynowanie wytwarzanych nieczystości dziś już nie stanowi problemu. SYSTEM PLUS poprzez prefabrykowane zbiorniki betonowe na nieczystości płynne oferuje doskonałą alternatywę dla przydomowych oczyszczalni ścieków niespełniających wymogów bezpiecznego magazynowania i z powodzeniem mogą być instalowane na terenach szczególnie trudnych, również podmokłych.

Funkcjonujące w szerokiej ofercie szamba betonowe to konstrukcje jednokomorowe i dwukomorowe odpowiednie dla różnorodnych potrzeb, wyróżniające się wytrzymałością oraz trwałością użytkowania przez wiele lat. Zbiorniki wykonane z certyfikowanego betonu, specjalnego zbrojenia z wykorzystaniem profesjonalnej izolacji uszczelniającej są odporne na działanie szkodliwych czynników zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Szamba betonowe SYSTEM PLUS doskonale nadają się do magazynowania gnojowicy oraz deszczówki, którą można z powodzeniem wykorzystać do podlewania ogrodu lub mycia samochodu. Potwierdzeniem tego są uzyskane atesty ekologiczne.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Co jeszcze decyduje o wyborze SYSTEM PLUS

Różnorodność rozmiarów prostokątnych szamb betonowych SYSTEM PLUS wykonanych w jednolitym odlewie zapewni wybór odpowiedniego do potrzeb produktu przez wszystkich zainteresowanych z Trzebiatowa i okolic. Wspomniane zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe poprzez system modułowy można łączyć powiększając tym samym pojemność dostosowaną do generowanych ścieków. Montaż pokrywy zbiornika odbywa się z wykorzystaniem specjalistycznych środków klejących odpornych na mróz i wodę. Stanowiące dodatkowe wyposażenie włazy rewizyjne poprzez mechanizm ułatwiający zamykanie i otwieranie pozwalają na funkcjonalne opróżnianie ze ścieków, czyszczenie oraz kontrolę szczelności. Uzyskanie informacji o pojemnościach wozów asenizacyjnych obsługujących dany rejon Trzebiatowa pozwoli na ostateczną decyzję o wyborze odpowiedniego do potrzeb zbiornika. Z ekonomicznych powodów najlepszym wyborem jest zbiornik o podobnej pojemności. Wykorzystanie zaawansowanych technologii w produkcji gwarantuje wyjątkową jakość i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Najważniejsze dopuszczenia

Wieloletnie doświadczenie i innowacyjne standardy wprowadzone przez SYSTEM PLUS do produkcji szamb betonowych, których przeznaczeniem jest bezpieczne magazynowanie wytwarzanych nieczystości płynnych, przełożyło się na najwyższą jakość produktów potwierdzoną Certyfikatem UE, który jednocześnie uprawnia do wykonywania dostaw na terenie całej Unii Europejskiej. Z uwagi na posiadany specjalistyczny transport SYSTEM PLUS organizuje profesjonalne dostawy w każde miejsce Trzebiatowa i okolic w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Koszt usługi wyceniany jest indywidualnie. Wszyscy klienci mogą liczyć na bezpłatny montaż szamba betonowego i 3 lata gwarancji.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design