1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Zachodniopomorskie
  4. Walcz

Szamba betonowe Wałcz

Brak infrastruktury kanalizacyjnej na obrzeżach Wałcza i w jego okolicach sprawia bardzo duże utrudnienia w prawidłowym funkcjonowaniu gospodarstw indywidualnych, przedsiębiorstw i różnego rodzaju obiektów użyteczności publicznej. To sprawia, że - zgodnie z obowiązującymi przepisami - muszą zagwarantować odpowiednie rozwiązania w zakresie bezpiecznego magazynowania nieczystości płynnych. Skorzystanie z oferty szamb betonowych SYSTEM PLUS to najlepsze wyjście z kłopotliwej sytuacji.

Poprzez niezwykłą funkcjonalność bezodpływowych zbiorników spełnienie norm dotyczących ochrony zdrowia i środowiska jest całkowicie bezproblemowe. Zbiorniki wykonane z najwyższej jakości certyfikowanego betonu i zbrojenia dostarczanych przez uznanych dostawców europejskich w pełni zaspokoją wszelkie wymagania klientów z Wałcza i okolic. Bezpośredni zakup szamba betonowego w SYSTEM PLUS to rozsądny wybór i konieczność, ponieważ zagwarantowane są atrakcyjne ceny. Dostawa zbiorników możliwa jest w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Usługa transportu wyceniana jest indywidualnie.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Atuty szamb betonowych SYSTEM PLUS

Wszechstronność szamb betonowych SYSTEM PLUS oraz ich funkcjonalność składają się na wyjątkowe atuty, które pozwolą klientom z Wałcza spełnić zarówno stawiane przez przepisy wymagania, jak i własne oczekiwania. Możliwość wyboru idealnie dopasowanego do potrzeb produktu opiera się przede wszystkim na wykonanych w jednolitym odlewie o różnych pojemnościach (kształt prostokąta) zbiorników jednokomorowych i dwukomorowych z wykorzystaniem certyfikowanego betonu, specjalnego zbrojenia i środków izolujących.

W przypadku generowania większych ilości nieczystości płynnych warto skorzystać z systemu modułowego, który umożliwia bezproblemowe łączenie zbiorników poprzez dostawianie lub ustawianie jeden na drugim. W komplecie występuje również pokrywa, której montaż wykonywany jest po posadowieniu zbiornika w wykopie z wykorzystaniem profesjonalnych środków klejących odpornych na wodę i mróz. W zależności od zamówienia, pokrywy wyposażane są w efektywne włazy rewizyjne z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie. Ich przeznaczenie to przede wszystkim swobodne opróżnianie ścieków, czyszczenie i kontrola szczelności. Szamba betonowe SYSTEM PLUS to również wysoka trwałość i wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, wypychanie przez wody gruntowe oraz odporność na działanie wewnętrznych agresywnych czynników.

Gwarancja potwierdzona Certyfikatem UE

Zastosowanie przez SYSTEM PLUS zaawansowanych technologii w produkcji szamb betonowych pozwoliło na dostawy zbiorników na teren całej Unii Europejskiej, a tym samym do Wałcza i okolic. Ta możliwość została potwierdzona wszelkimi dopuszczeniami i najważniejszym dokumentem – Certyfikatem UE. Zbiorniki prefabrykowane SYSTEM PLUS świetnie nadają się do magazynowania gnojowicy oraz wody opadowej tzw. deszczówki, którą można z powodzeniem wykorzystać na przykład do podlewania ogrodu lub mycia samochodu. W przypadku tych walorów potwierdzeniem jest posiadany przez SYSTEM PLUS atest ekologiczny. Ponadto zapewniony jest bezpłatny montaż szamba betonowego oraz 3 lata gwarancji.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design