1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Zachodniopomorskie
  4. Zlocieniec

Szamba betonowe Złocieniec

Pełna ochrona zdrowia i środowiska w zakresie magazynowania wytwarzanych nieczystości płynnych to priorytet, którym SYSTEM PLUS kieruje się w produkcji szamb betonowych kierowanych do gospodarstw indywidualnych, przedsiębiorstw i instytucji funkcjonujących na terenach Złocieńca bez dostępu do systemu kanalizacji miejskiej.

Zbiorniki betonowe SYSTEM PLUS to funkcjonalne, bezodpływowe i ekologiczne produkty, które spełnią wszelkie oczekiwania również z uwagi na bardzo atrakcyjną cenę, która jest nie do osiągnięcia w przypadku zakupu u pośredników, gdzie występują wysokie marże. Szamba betonowe wykonane z certyfikowanego betonu i zbrojenia z wykorzystaniem specjalistycznej izolacji oferowane w różnorodnych pojemnościach gwarantują pełne zaspokojenie indywidualnych potrzeb i wymagań wszystkich klientów ze Złocieńca i okolic. Szamba betonowe SYSTEM PLUS doskonale nadają się do magazynowania gnojowicy oraz deszczówki, którą można z powodzeniem wykorzystać do podlewania ogrodu lub mycia samochodu.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Zalety szamb betonowych SYSTEM PLUS

Pewność doskonałych i bardzo funkcjonalnych rozwiązań w postaci produkowanych przez SYSTEM PLUS szamb betonowych to dla klientów ze Złocieńca znakomity argument na skorzystanie z wszechstronnej oferty. Produkty w różnych rozmiarach to przede wszystkim zbiorniki dwukomorowe lub jednokomorowe wykonane w taki sposób (system modułowy), by można je było łączyć w celu powiększenia pojemności. Do tego dochodzi pokrywa, która jest odrębnym elementem – podczas montażu klejona jest z użyciem specjalistycznych środków odpornych na mróz i wodę.

Każdy klient ze Złocieńca może skorzystać z włazów rewizyjnych z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie, co pozwala na bezproblemowe opróżnianie ścieków, czyszczenie i kontrolę szczelności. Ponadto szamba betonowe charakteryzują się wyjątkową trwałością w porównaniu do zbiorników produkowanych z tworzyw sztucznych, doskonałą odpornością na działanie agresywnych czynników wewnątrz zbiornika, skrajnych warunków atmosferycznych oraz czynników działających w gruncie. Idealna szczelność gwarantuje brak przesiąkania zanieczyszczeń płynnych na zewnątrz zbiornika i przenikanie wód gruntowych do środka. Szamba betonowe SYSTEM PLUS bez problemu można posadowić nawet w przypadku występowania wysokich poziomów wód gruntowych.

Ważne argumenty

Biorąc pod uwagę założenia bezpiecznego magazynowania nieczystości płynnych, SYSTEM PLUS wprowadził do produkcji innowacyjne standardy i zaawansowane technologie, co przełożyło się na uzyskanie Certyfikatu UE i możliwość dostaw zbiorników na teren całej Unii Europejskiej. W przypadku podjęcia decyzji o zakupie szamba betonowego, dostawa specjalistycznym transportem (usługa wyceniana indywidualnie) do klientów ze Złocieńca odbywa się w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Ponadto SYSTEM PLUS zapewnia bezpłatny montaż zbiorników betonowych oraz 3 lata gwarancji.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design