1. Strona główna
  2. Zbiorniki betonowe

Zbiorniki betonowe na szambo od producenta

W naszym sklepie kupisz zbiorniki betonowe na szambo od producenta, firmy System Plus. Nasze zbiorniki na szambo przystosowane są do każdego rodzaju podłoży i gleby, o ile pozwalają na to warunki zagospodarowania w danym miejscu. Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo, dodatkowo wzmocnione grubymi prętami i z uszczelnionymi ścianami.

Solidna konstrukcja naszych szamb sprawia, że są one odporne na różnego rodzaju ruchy ziemi, przez co nie ma ryzyka ich uszkodzenia. Stosujemy tylko najwyższej klasy beton, dzięki czemu udało się uzyskać nie tylko odpowiednią wytrzymałość, lecz również optymalną wagę zbiornika, dzięki czemu będzie on niewrażliwy na napór ziemi.

Zbiornik na szambo

Solidnie wykonane zbiorniki betonowe na szambo w atrakcyjnych cenach. Najlepsze materiały i najwyższa jakość wykonania sprawią, że oferowane przez nas zbiorniki można śmiało potraktować jako inwestycję na wiele lat. O wysokiej jakości naszych produktów najlepiej świadczy fakt, iż oferujemy na nie 5-letnią gwarancję.

Nasze zbiorniki betonowe na szambo posiadają dodatkowo wzmocnione ściany, dzięki czemu zapewniają maksymalną możliwą szczelność. Dzięki temu nie ma ryzyka wycieku zawartości zbiornika do wód gruntowych i ich zakażenia. Zbiorniki dostępne są w różnych wymiarach, dzięki czemu łatwo możesz dobrać idealny produkt dla swoich potrzeb.

Cena zbiornika betonowego

Jesteśmy polskim producentem zbiorników na szambo, a kupując u nas nie musisz przejmować się marżami kolejnych pośredników, dzięki czemu masz pewność, że nie przepłacasz przy zakupie zbiorników. W cenie zawarty jest także montaż zbiornika we wskazanym przez Ciebie miejscu, jak również możliwość dostawy naszym firmowym transportem.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design