1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Małopolskie

Szamba betonowe w małopolsce - Kraków, Wieliczka, Nowy Sącz, Tarnów, Oświęcim, Nowy Targ, Olkusz

Trwałe szamba betonowe tworzone są z elementów sprowadzanych od najlepszych europejskich dostawców. Dzięki temu oferta uznanego Producenta System Plus jest tak atrakcyjna dla klientów. Co jeszcze proponuje przedsiębiorstwo? Otóż Szamba betonowe dostępne są w kilku pojemnościach. Każdy klient może zatem dostosować ich wymiary do planów czy szkiców. Dodatkowo wysokiej jakości zbiorników towarzyszy niska cena. Zamawiając szamba betonowe prosto od producenta bowiem, omijasz marże charakterystyczne dla pośredników sprzedaży. Skorzystaj z najlepszej opcji – nie tylko pod względem cenowym, ale też – jakościowym!


Dostępne w ofercie zbiorniki betonowe przeznaczone są zarówno do domów, jak i pozostałych budynków – w tym użytku publicznego czy instytucji. Jeśli zatem zarządzasz obiektem, który nie posiada połączenia z miejskim systemem kanalizacji, sprawdź szamba betonowe Producenta System Plus. Transport na terenie całej małopolski, w tym między innymi Krakowa, Oświęcimia, Nowego Targu, Tarnowa, Nowego Sącza, Olkusza lub Wieliczki – jest wyceniany indywidualnie.

Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Szamba betonowe w różnych średnicach i kształtach

Szamba betonowe oferowane przez Producenta System Plus to szczelne i wytrzymałe zbiorniki bezodpływowe, które są dostępne w różnorodnych średnicach oraz kształtach. Tego typu konstrukcje doskonale sprawdzą się praktycznie na każdym terenie – mogą być instalowane również na gruntach podmokłych oraz w miejscach utrudniających wykonywanie wysokich wykopów. Szamba betonowe nadają się także do magazynowania gnojownicy, jednakże mogą również pełnić rolę funkcjonalnych zbiorników na deszczówkę.

Kształt proponowanych szamb betonowych, wysokiej klasy surowce oraz nowoczesna technologia ich produkcji składa się na idealnie trwałe konstrukcje, będące w stanie wytrzymać nacisk na ziemię. Stawiamy wyłącznie na innowacyjne i praktyczne rozwiązania, które odznaczają się bezawaryjnością, niezawodnością oraz użyciem elementów najwyższej jakości.

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie dostarczyć zbiornik praktycznie w każdy region małopolski. Do tej pory szamba betonowe dowoziliśmy mieszkańcom Oświęcimia, Nowego Targu, Tarnowa, Olkusza oraz wielu innych małopolskich miejscowości.

Dostawa – Kraków, Wieliczka, Nowy Sącz, Tarnów, Oświęcim, Nowy Targ, Olkusz i cała małopolska

Producent System Plus uzyskał certyfikaty unijne, które pozwalają na dostarczanie szamb betonowych w całej Unii Europejskiej. Ponieważ przedsiębiorstwo dysponuje własną flotą aut, dostawa do Krakowa czy Wieliczki, ale też innych miast na terenie małopolski, dostępna jest nawet w ciągu 5 dni roboczych od złożenia zamówienia!

Atesty ekologiczne i certyfikaty, którymi zostały uhonorowane szamba betonowe, sprawiają, że są one produktami w pełni przyjaznymi naturalnemu środowisku. Zapomnij o strachu przed ewentualnymi problemami, towarzyszącymi sprzedaży lub odbiorom budynków. Dla Producenta priorytetem jest bowiem satysfakcja klienta!

Jeśli interesuje Cię oferta szamb betonowych proponowanych przez Producenta System Plus, skontaktuj się z przedstawicielami. Po zamówieniu, dostawa do miasta Kraków, Wieliczka, Oświęcim, Nowy Targ, Olkusz, Tarnów, Nowy Sącz czy pozostałych miejscowości w małopolsce, wyniesie tylko kilka dni! Producent System Plus gwarantuje trzyletnią gwarancję i darmową usługę montażu!


Szamba betonowe Wieliczka i Kraków - Wymiary i ceny


Szambo betonowe jednokomorowe:

betonowe szambo jednokomorowe
Pojemność
(litry)
Wymiary w cm.
(dł. x szer. x wys.)
Cena
(PLN)
4000 250x200x110 1500
5000 250x200x130 1600
6000 250x200x160 1800
7000 300x240x125 2300
8000 300x240x140 2500
9000 300x240x155 2600
10000 300x240x175 2700
12000 300x240x200 3100

Szambo betonowe dwukomorowe:

Betonowe szambo dwukomorowe
Pojemność
(litry)
Wymiary w cm.
(dł. x szer. x wys.)
Cena
(PLN)
7000 300x240x125 2500
8000 300x240x140 2700
10000 300x240x175 2900
12000 300x240x200 3300
Poziome szamba wielokomorowe

Szambo wielokomorowe jest dostępne także w pojemnościach większych niż 20 m3.

Oferta na zbiornik wielokomorowy dostępna jest pod numerem tel. 509-600-610

Pionowe Szamba wielokomorowe

Podane cenny są cenami netto - do faktury doliczamy 23% vat


Dodatkowe wyposażenie do zbiorników

  • • właz betonowy
  • • betonowa płyta najazdowa o zwiększonej wytrzymałości - 15 lub 30 ton
  • • Kominek betonowy dedykowany dla włazu 100 cm i wyższych

Wysokiej jakości szamba betonowe na pokolenia

Naszym najważniejszym celem jest dostarczenie zbiorników na nieczystości spełniających restrykcyjne przepisy dotyczące odprowadzania ścieków, które cechują się dopasowaną do potrzeb pojemnością oraz bezpieczeństwem użytkowania. Uzyskanie oczekiwanego rezultatu jest możliwe m.in. za sprawą znakomitej szczelności. To zasługa solidności materiałów, z jakich wykonywane są nasze szamba betonowe, a także precyzji ich produkcji. Dobieramy wyłącznie najlepsze komponenty i rozwiązania technologiczne, które pozwalają na przygotowywanie profesjonalnych wyrobów odpowiadających aktualnym standardom.

Aby mieć pewność braku wycieków zawartości, poddajemy konstrukcje dodatkowemu wzmocnieniu i uszczelnieniu. Zdajemy sobie sprawę, że jakiekolwiek zaniechania pod tym względem mogłyby doprowadzić do groźnych dla środowiska skutków w przypadku przedostawania się ścieków do środowiska, dlatego przykładamy szczególną wagę do zastosowania rozwiązań zapobiegających temu ryzyku.

Wysokojakościowe szamba betonowe, które oferujemy m.in. w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu czy Oświęcimiu, to doskonały sposób na sprawne i bezpieczne odprowadzanie ścieków w przypadku nieruchomości pozbawionych dostępu do sieci kanalizacyjnej. Materiał, z jakiego są wykonane, poza szczelnością cechuje także wieloletnia trwałość. Wybierając nasze zbiorniki, można oczekiwać, że z powodzeniem będą służyły przez pokolenia. Warto je zamawiać także z uwagi na uniwersalność i szerokie zastosowanie.

Montaż szamba betonowego krok po kroku

Co mamy na myśli pod pojęciem uniwersalności? Otóż chodzi o to, że nasze produkty wykazują doskonałą odporność na naciski, dlatego mogą znaleźć się nawet pod infrastrukturą, np. chodnikiem czy podjazdem samochodowym. Co równie istotne, szamba betonowe są na tyle ciężkie, że znika ryzyko ich wypchnięcia przez grunt, np. na skutek intensywnych opadów deszczu – takie niebezpieczeństwo istnieje natomiast, w przypadku modeli z tworzysz sztucznych czy stali.

Zapraszamy do współpracy w ramach kompleksowej realizacji inwestycji. Z naszą pomocą sprawnie zostaną wykonane wszystkie prace związane z zaopatrzeniem nieruchomości w odpowiednio przygotowany system odprowadzania ścieków. Przy użyciu wysokiej jakości komponentów zbudujemy gotowe, zgodne z indywidualnymi wymaganiami szambo betonowe, a następnie dostarczymy je we wskazane miejsce. Dysponujemy niezbędnymi w tym celu pojazdami i możemy zaoferować transport na terenie całej Polski.

Przykładamy szczególną wagę do wydajności pracy, dlatego montaż przeprowadzamy bezpośrednio po dostawie na miejsce – jest on bezpłatny! Od razu przechodzimy do działania, aby w jak najkrótszym czasie zakończyć czynności i uzyskać oczekiwane efekty. Posiadamy niezbędny w tym celu sprzęt, wieloletnie doświadczenie i kompetencje, które pozwalają na świadczenie profesjonalnych usług na najwyższym poziomie. Sprzedażą oraz montażem szamb betonowych zajmujemy się na terenie takich miast, jak:

Kraków, Wieliczka, Nowy Sącz, Tarnów, Oświęcim, Nowy Targ, Olkusz oraz cała małopolska – już teraz gorąco zachęcamy do współpracy!

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design