1. Strona główna
  2. Szamba ekologiczne

Szamba ekologiczne od producenta

Wszystkie osoby, dla których priorytetem jest dbałość o środowisko naturalne, z pewnością zainteresuje innowacyjna propozycja Producenta Szamb System Plus. W szerokiej ofercie znalazły się bowiem także szamba ekologiczne o specjalnych właściwościach. Dzięki przemyślanej konstrukcji, produkty kompleksowo rozwiązują problem ścieków powstających w gospodarstwie domowym, chroniąc przy tym środowisko naturalne. Głównym zadaniem szamba ekologicznego jest oczyszczenie ścieków w taki sposób, by nie zagrażały one wodom gruntowym. Jak się to dzieje? Otóż po zakończeniu procesu filtracji, zanieczyszczenia są zneutralizowane.

Tego rodzaju szamba ekologiczne sprawdzą się zarówno w przypadku gospodarstw domowych, jak i mogą być zastosowane w obiektach użyteczności publicznej. Nie ma wobec tego różnicy, czy są Państwo klientami prywatnymi, czy poszukują rozwiązań dla firmy lub instytucji. Szambo ekologiczne to rozwiązanie doskonałe w każdym przypadku! Zbiorniki są wykonane w bardzo solidny sposób i można ich używać przez wiele lat, gdyż praktycznie nie ulegają zużyciu, zachowując swoje początkowe parametry użytkowe. Dzięki temu z pewnością nie będziecie musieli Państwo korzystać z gwarancji, którą mimo wszystko udzielamy na szamba ekologiczne. Wszystko po to, aby poprawić Państwa komfort i zapewnić spokój oraz satysfkację z zakupionego produktu.

Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb:

Wymiary i cennik

Szambo ekologiczne cena

Kupując u nas, nabywasz produkty bezpośrednio u producenta, dzięki czemu nie musisz płacić marż kolejnych pośredników! Dodatkowo masz gwarancję, że szambo ekologiczne, które zamawiasz, nie zostało uszkodzone podczas szeregu transportów. W razie jakichkolwiek komplikacji, trudności w montażu lub zwyczajnych pytań – możesz sięgnąć po pomoc do osób, które uczestniczyły w tworzeniu tego rozwiązania. Prawda, że to duże ułatwienie? Ceny, które sugeruje Producent System Plus to uczciwe kwoty, wynikające z kosztów produkcji, a nie dodatkowych opłat, które zwykły narzucać firmy pośredniczące w sprzedaży. Za co zatem płacisz? Otóż w cenie oferujemy nie tylko solidnie wykonany produkt z materiałów najwyższej jakości, lecz także zapewniamy darmowy montaż oraz niedrogi transport na terenie Polski i Unii Europejskiej oraz aż 3-letnią gwarancję producenta.

Specjaliści szacują, że inwestycja w szambo ekologiczne przeciętnie zwraca się już po około 24 miesiącach od jego montażu. I choć jednorazowy wydatek tego rzędu może przerażać niektóre osoby, to jednak warto mieć na uwadze perspektywę długofalowych oszczędności. Dodatkowo, istnieje możliwość przebudowy lub przeniesienia zbiornika na szambo w dowolne miejsce. Szambo ekologiczne jest w pełni mobilne, dlatego nie ma konieczności zakupu nowego zbiornika w przypadku modyfikacji na działce. Wybierz szambo, które będzie uzupełnieniem budynku, a nie jego najważniejszym elementem, który zdecyduje o pozostałych układach.

Oczyszczalnie ekologiczne

Główną zaletą stosowania naszych oczyszczalni ekologicznych jest nie tylko ponadprzeciętna trwałość. Co jest najbardziej atrakcyjne dla klientów? Otóż szambo ekologiczne, jak sama nazwa wskazuje, to rozwiązanie całkowicie bezpieczne dla środowiska, gdyż chroni ono środowisko naturalne przed szkodliwymi substancjami. Zadbaliśmy o to, by nasze wyroby odpowiadały najbardziej restrykcyjnym normom prawnym dotyczącym oczyszczania ścieków. Dzięki temu, decydując się na ekologiczne rozwiązania, postąpicie nie tylko zgodnie z własnymi wartościami, ale też wymogami prawnymi!

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design