1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Śląskie

Szamba betonowe – Śląsk (Rybnik, Katowice, Bielsko Biała, Częstochowa)

W ofercie Producenta System Plus znalazły się solidne szamba betonowe produkowane z części dostarczanych przez uznane europejskie przedsiębiorstwa. Szamba betonowe dostępne są w różnych wymiarach, a co za tym idzie – pojemnościach. Dzięki temu każdy klient może dopasować ich rozmiar do swoich oczekiwań. Wysoka jakość proponowanych rozwiązań, idzie w parze ze stosunkowo niską ceną. Dokonując zamówienia u producenta, płacisz za sam produkt, a nie dodatkowe marże, które zazwyczaj narzucają dostawcy. Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem Częstochowy, Bielska Białej czy Katowic, skorzystaj z najkorzystniejszej opcji łączącej jakość i atrakcyjną cenę!


Dostępne w ofercie szamba betonowe mogą być instalowane przy budynkach mieszkalnych, ale też obiektach użytku publicznego lub instytucjach. Jeżeli wobec tego budynek nie jest podłączony do miejskiego systemu kanalizacji – możesz skorzystać z szamb betonowych dostarczanych na terenie całego Śląska, od Rybnika, po Katowice.

Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Szamba betonowe – najważniejsze zalety

Szamba betonowe oferowane przez Producenta System Plus stanowią najwyższej jakości wodoszczelne zbiorniki, które są doskonałą alternatywą dla szamb wykonywanych z różnego rodzaju tworzyw sztucznych. Ich atutem jest przede wszystkim wyjątkowa trwałość, wytrzymałość oraz solidność, dzięki której zbiornikowi nie grozi uszkodzenie mechaniczne, pęknięcie czy wypchnięcie przez wody gruntowe. Szambo betonowe może być z powodzeniem stosowane także na gruncie podmokłym.

Szamba betonowe, które proponujemy klientom na terenie całego Śląska, ze szczególnym uwzględnieniem takich miast, jak Katowice, Częstochowa oraz Bielsko Biała, to zbiorniki gotowe do montażu. Dzięki temu, że zostały zaimpregnowane specjalistycznymi preparatami, są jeszcze bardziej odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Świetnie sprawdzą się zarówno na mniejszych, jak i na większych działkach budowlanych, dlatego stanowią atrakcyjną pod względem cenowym propozycję dla posiadaczy domów jedno oraz wielorodzinnych.

Dostawa – Śląsk (Rybnik, Katowice, Bielsko Biała, Częstochowa)

Producent System Plus posiada specjalne certyfikaty unijne, które dają możliwość dostarczania szamb betonowych na terenie całej Unii Europejskiej. Natomiast dzięki własnej flocie aut możliwe transport zbiorników na terenie Rybnika czy Katowic oraz całego Śląska dostępny jest nawet w ciągu zaledwie 5 dni roboczych!

Dodatkowym atutem jest fakt, iż szamba betonowe proponowane przez Producenta to produkty certyfikowane, wyposażone w niezbędne atesty ekologiczne. To sprawia, że ewentualna sprzedaż budynku lub po prostu jego odbiór, przebiegnie bez żadnego problemu. System Plus dba o satysfakcję klienta, stawiając na jakość i ekologiczne rozwiązania!

Jeśli wobec tego interesują Cię propozycje dostępne w ofercie Producenta System Plus i chcesz złożyć zamówienie na szamba betonowe, skontaktuj się z pracownikami. Cały Śląsk – zarówno większe miasta, takie jak Rybnik, Częstochowa, Bielsko Biała czy Katowice, ale też mniejsze miejscowości – objęty jest niezwłoczną dostawą! W dodatku istnieje możliwość skorzystania z opcji bezpłatnego montażu. Pamiętaj – sięgając po produkty Producenta System Plus, otrzymasz nawet do 3 lata gwarancji!


Szamba betonowe Rybnik, Katowice - Wymiary i cennik


Jednokomorowe szamba:

Jednokomorowe szambo
Pojemność
(litry)
Wymiary w cm.
(dł. x szer. x wys.)
Cena
(PLN)
4000 250x200x110 1500
5000 250x200x130 1600
6000 250x200x160 1800
7000 300x240x125 2300
8000 300x240x140 2500
9000 300x240x155 2600
10000 300x240x175 2700
12000 300x240x200 3100

Dwukomorowe szamba:

Dwukomorowe szambo
Pojemność
(litry)
Wymiary w cm.
(dł. x szer. x wys.)
Cena
(PLN)
7000 300x240x125 2500
8000 300x240x140 2700
10000 300x240x175 2900
12000 300x240x200 3300
Poziome szamba wielokomorowe

Wielokomorowe szamba są dostępne także w pojemnościach większych niż 20 m3.

Oferta szamb wielokomorowych dostępna jest pod numerem tel. 509-600-610

Pionowe Szamba wielokomorowe

Podane cenny są cenami netto - do faktury doliczamy 23% vat


Dodatkowe wyposażenie do szamb

  • • betonowy właz
  • • betonowa płyta najazdowa o zwiększonej wytrzymałości - 15 lub 30 ton
  • • betonowy kominek dedykowany dla włazu 100 cm i wyższych

Szamba betonowe – produkcja, sprzedaż i montaż w Rybniku

Jeżeli Państwa nieruchomość jest pozbawiona dostępu do publicznej sieci kanalizacyjnej, najlepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie szamba. W naszej ofercie skierowanej m.in. do klientów z Rybnika i okolic znajdują się modele betonowe, które mają liczne przewagi nad odpowiednikami stalowymi i wykonanymi z tworzyw sztucznych. Co ważne, są one od nich tańsze. Za wyrobami z betonu przemawia wiele zalet, na które można liczyć, powierzając produkcję i montaż doświadczonej firmie, taka jak nasza.

Działamy kompleksowo – wytwarzamy zbiorniki, dostarczamy je pod wskazaną lokalizację i jeśli Państwo sobie życzą, przeprowadzamy montaż. Każdy etap realizujemy z tak samo dużym zaangażowaniem i w sposób maksymalnie profesjonalny. Przemawia za nami wieloletnie doświadczenie w branży – doskonale wiemy, jak produkować wysokiej jakości szamba betonowe, które spełniają aktualne standardy techniczne oraz oczywiście oczekiwania klientów. Wytrzymałe, trwałe, bezpieczne w użytkowaniu i solidne konstrukcje są projektowane z myślą o bezawaryjnej, wieloletniej eksploatacji.

Dysponujemy nowoczesnym i kompletnie wyposażonym parkiem maszynowym, który pozwala na wytwarzanie najwyższej klasy wyrobów. Własnymi pojazdami dostarczamy wszystkie szamba betonowe na zlecenie klientów z Rybnika i okolic, którzy zdecydowali się podjąć z nami współpracę. Warto to zrobić, aby odnosić korzyści z połączenia atrakcyjnej ceny zakupu i montażu z właściwościami wytrzymałościowymi, trwałością oraz bezpieczeństwem. Odporność zbiorników na kontakt z substancjami chemicznymi i skrajnymi warunkami środowiskowymi sprawia, że nasze produkty służą nawet dziesięciolecia!

Solidne i trwałe studnie betonowe

Wykonaliśmy już setki realizacji na terenie całego województwa śląskiego i w innych regionach kraju. Szerokie kompetencje i profesjonalny sprzęt, którym dysponujemy, pozwalają na podejmowanie się najróżniejszych, nawet najbardziej wymagających zleceń dotyczących montażu zbiorników. Zachęcamy do współpracy niezależnie od powierzchni i przeznaczenia nieruchomości – dostarczamy i montujemy szamba betonowe na małych przydomowych działkach, terenach należących do przedsiębiorstw czy w gospodarstwach rolnych. Działamy elastycznie, ale zawsze na maksimum możliwości i w sposób profesjonalny.

Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie solidne komponenty od zweryfikowanych i zaufanych dostawców. Zastosowanie wysokogatunkowych materiałów i nowoczesnych technologii przyczynia się do pożądanych właściwość fizycznych charakteryzujących nasze konstrukcje. Jesteśmy przekonani, że w asortymencie każdy znajdzie odpowiedni dla siebie model, ponieważ oferujemy szamba betonowe w wielu wersjach różniących się pod względem:

  • • pojemności,
  • • wymiarów,
  • • ceny.

Bogaty wybór pozwala dobrać taki model zbiornika, który idealnie spełnia konkretne oczekiwania. Jeżeli więc są Państwo zainteresowani kupnem i montażem szamba betonowego w Rybniku lub okolicach, zapraszamy do kontaktu z nami – zaproponujemy najlepsze rozwiązania!


Cały Śląsk – Rybnik, Katowice, Częstochowa, Bielsko Biała i inne miasta – zapraszamy!

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design